Co dalej z blogiem?

Witajcie !Znalezione obrazy dla zapytania kate and meghan christmas
Na samym początku chciałabym Wam zaznaczyć, że pisanie tego postu jest dla mnie naprawdę bardzo trudne. 
Ostatni post pojawił się 11 października - ponad 3 miesiące temu. Co się stało, gdzie zniknęłam? Sama nie mam pojęcia jak to wszystko się stało. Po prostu na blog zabrakło czasu. Bardzo burzliwy czas dla Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, bardzo dużo królewskich wydarzeń naszły się na pójście przeze mnie do nowej szkoły, co sprawiło, że blog zszedł na dalszy plan. 
Blog już niestety zostanie w takim stanie jaki teraz go widzicie - dziewczyny z bloga o rodzinie z Cambridge zmieniły tematykę i teraz piszą nie tylko o Kate i Williamie, ale i o Harrym i Meghan, tam możecie wszystko śledzić na bieżąco. 
Ja od pewnego czasu zaczęłam udzielać się na Twitterze, gdzie pomagam w identyfikowaniu ubrań założonych przez Kate i Meghan. Jeżeli chcielibyście się ze mną na bieżąco kontaktować, to właśnie przez Twittera, ponieważ właśnie tam spędzam ostatnio bardzo dużo czasu.
Przepraszam Was za to zamieszanie, nie chciałam żeby tak to wyglądało. Dziękuję Wam za te wspaniałe 3 lata w królewskiej blogosferze :)

Autorka bloga : Gabi

2 komentarze :

  1. Szkoda, że już nie będziesz pisać :( Bardzo lubiłam twojego bloga. Mam nadzieję, że jeszcze to nas wrócisz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje za wykonaną pracę i wszystkiego dobrego.

    OdpowiedzUsuń

Zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO, publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Dane są przetwarzane tylko w celu publikacji komentarza.

Catherine and Meghan © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka