Styl Meghan - od początku związku do zaręczyn

Witajcie!

Znalezione obrazy dla zapytania meghan markle vanity fair
Zgodnie z prośbą jednego z czytelników, przez kilka dni skupimy się na poznaniu stylu księżnej Meghan. Dzisiaj post dotyczący jest stylu ubierania się w okresie od listopada 2016, do listopada 2017 - serdecznie zapraszam :)

W listopadzie domniemany związek księcia Harry'ego i Meghan Markle, ku zdziwieniu opinii publicznej został potwierdzony przez Pałac Kensington. Tego dnia Meghan jeszcze bardziej straciła na prywatności i wszystkie jej zdjęcia "z ulicy" były szeroko komentowane i opisywane w mediach i gazetach. Pomimo tego, że grała w serialu, nie miała międzynarodowej sławy i rozpoznawalności. Od tego momentu, nawet wyjście do sklepu liczyło się z toną zdjęć w sieci.

Znalezione obrazy dla zapytania meghan markle 2016

Pierwszą okazją do zobaczenia Meghan Markle po ogłoszeniu jej związku z księciem Harrym było..chodzenie po ulicy Toronto! 4 listopada 2016, została zauważona ubrana w czarny płaszcz, brytyjskiej marki Joseph i trzymając w ręku torbę Celine.

Picture

Następnego dnia była widziana na lunchu, również w Toronto. Ubrana była w jeansową koszulę i jeansowe spodnie, a na to płaszcz marki MaxMara. Na stopach sandałki od Sarah Flint. Torba pochodzi od YSL.

Picture

11 listopada, panna Markle była widziana w Londynie, gdzie zatrzymała się u księcia Harry'ego w Nottingham Cottage! Była to wielka gratka dla królewskich fanów, widząc Meghan pałacowych bram. Meghan zapewne zrobiła wszystko, aby zostać nierozpoznana. Ubrana była w kurtkę brytyjskiej marki Barbour w kolaboracji z J.Crew, oraz sławne kalosze marki Hunter. Dociekliwi również zauważyli, że na głowie miała czapkę z daszkiem, którą miał na sobie kilkakrotnie książę Harry.

PicturePicture

19 listopada, po powrocie do Toronto mogliśmy po raz kolejny widzieć Meghan, tym razem w drodze na plan serialu "Suits". Miała na sobie płaszcz marki Sentaler, oraz balerinki Sarah Flint.

Picture

Następnego dnia, sfotografowana w tych samych okolicznościach była ubrana w płaszcz od Smythe, balerinki Birdies i niosąc torbę marki Goyard.

Picture

Na następną masę zdjęć trzeba było trochę poczekać. Dopiero 3 grudnia Meghan zostałą zauważona na zakupach spożywczych. Ubrana była w kurtkę marki TNA, sweter od Kit & Ace, oraz trzymając torbę od Marca Jacobsa w ręku. Na nogach ponownie balerinki Birdies.

Picture

Następnego dnia była widziana w drodze na jogę. Jedyną rozpoznaną częścią ubioru były buty, marki Reebok.

Picture

Kolejnego dnia, 5 grudnia Meghan była widziana ponownie na zakupach. Nie byłoby to nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Meghan miała na szyi łańcuszek z literami "M" i "H"! Miała na sobie oprócz tego płaszcz brytyjskiej marki Hobbs, sweter od Smythe, spodnie marki Paige, torebkę od Marca Jacobsa, oraz po raz kolejny balerinki marki Birdies.

Picture

7 grudnia była widziana na lotnisku. Wracała z Wielkiej Brytanii, gdzie spędziła weekend z księciem Harrym. Miała na sobie ten sam model płaszcza Smythe, co 20 listopada, lecz w innym kolorze, na stopach balerinki Birdies, a w ręku torba Goyard.

Picture

2 dni później, Meghan była widziana w Toronto na spacerze z jej psem, Bogardem. Miała na sobie kurtkę marki Album di Famiglia, oraz zimowe buty marki Kamik.

Picture

Następnego dnia była widziana udając się na jogę. Miała na sobie kurtkę marki J. Crew, w ręku torbę brytyjskiej marki Mulberry i ponownie buty Reebok.

Picture

2 dni później była widziana na zakupach ze swoją przyjaciółką, a jednocześnie stylistką, Jessicą Mulroney. Ubrana była w kurtkę marki Smythe, na nogach miała botki od Sarah Flint, a na ramieniu torebkę od Celine.

Picture

2 dni później, 14 grudnia wreszcie doczekaliśmy się pierwszego wspólnego zdjęcia Harry'ego i Meghan! Zostało ono zrobione w Londynie, gdy udali się na kolację.

Picture
Jedynymi rozpoznanymi częściami ubioru został płaszcz marki Joseph i botki od Sarah Flint.

19 grudnia, Meghan została zauważona na lotnisku w Toronto, wracając od księcia Harry'ego. Miała na sobie płaszcz marki Mackage, sweter marki 360 Cashmere, w ręku torbę Mulberry, a na nogach buty marki Adidas.

Picture

Następnego dnia była widziana w drodze na jogę. Miała na sobie płaszcz marki Line the Label, oraz buty Kamik.

Picture

Dokładnie tydzień później, Meghan została zauważona z mamą w drodze na jogę. Miała na sobie kurtkę od J.Crew, spodnie marki Under Armour i buty marki Kamik.

Picture

Następnego dnia były widziane razem na obiedzie. Meghan miała na sobie te same ubrania. Jedyną nową rzeczą była torebka przepasana przez ramię, marki Mulberry.

Picture

W przedostatni dzień roku 2016, Meghan była widziana u fryzjera. Miała na sobie kurtkę marki Album di Famiglia, spodnie marki Paige, na ramieniu torbę marki Goyard, oraz buty Kamik.

Picture

Pierwszą okazją do zobaczenia Meghan w 2017, była jej wizyta w Indiach, 23 stycznia. Jedyna rozpoznana część jej ubioru, to kurtka od J.Crew.

Meghan Markle keeps it casual for transit in India - January 2017

Następna okazja do zobaczenia Meghan nadarzyła się dopiero na początku lutego, a dokładnie 4 lutego, kiedy razem z Harrym udali się na kolację w Londynie. Meghan miała na sobie ponownie płaszcz marki Joseph, po raz pierwszy koszulę marki Community, botki Burberry i torebkę brytyjskiej marki Mulberry.

Picture

2 dni później była widziana na zakupach w Londynie. Miała na sobie kurtkę marki Barbour x J. Crew, torbę marki Goyard na ramieniu i kalosze marki Hunter na nogach.

Picture

Następna okazja do zobaczenia Meghan, już w Toronto nadarzyła się dopiero 26 lutego. Była widziana w drodze na jogę razem z przyjaciółką, Jessicą Mulroney. Miała na sobie sweter marki Smythe, na ramieniu torbę marki Altuzarra, oraz na nogach buty marki Adidas.

Picture

Następnego dnia, ponownie w towarzystwie Jessici Mulroney, Meghan udała się na spacer. Miała na sobie kurtkę marki Soia & Kyo, spodnie marki Under Armour, a na nogach kozaki marki Coach.

Picture

4 marca razem z Harrym, Meghan brała udział w ślubie ich przyjaciół. Meghan miała na sobie długą suknię marki Erdem. 

Picture

Tydzień później, po powrocie do Toronto Meghan była widziana w drodze na jogę. Ubrana była w kurtkę marki Barbour, spodnie Under Armour, a na nogach miała kozaki marki Coach.

Picture

Po miesiącu bez zdjęć panny Markle, 10 kwietnia udała się na jogę skąd mogliśmy zobaczyć jej nowe zdjęcia. W ten dzień była ubrana w kurtkę marki Barbour, koszulkę od J. Crew, spodnie marki Under Armour, a na ramieniu miała torbę marki Goyard.

Picture

2 dni później, Meghan została sfotografowana ponownie w drodze na jogę. Tym razem miała na sobie ponownie kurtkę marki Barbour, spodnie od Under Armour, a na nogach buty Adidas x Stella McCartney.

Picture

2 dni później ponownie udawała się na jogę. Miała na sobie kurtkę marki Soia & Kyo, koszulę marki J. Crew, na ramieniu torbę Goyard, a na nogach balerinki Chanel.

Picture

19 kwietnia, Meghan została zauważona w drodze na plan serialu "Suits" miała na sobie kurtkę marki Madewell, na ramieniu torbę domu mody Chanel, a na nogach buty marki Adidas.


Niespełna miesiąc później, 6 maja Meghan była już w Wielkiej Brytanii, gdzie kibicowała swojemu chłopakowi w czasie meczu polo. Miała na sobie sukienkę od Antonio Berardiego, marynarkę marki Babaton, a w ręku kopertówkę od Kate Spade.

Picture

Następnego dnia była obecna na kolejnym meczu polo. Tym razem miała na sobie płaszcz brytyjskiej kultowej marki Burberry.

Picture

19 maja (któż mógłby przypuszczać, że rok później będzie miał miejsce tak ważny dzień jak jej własny ślub!) dalej w Wielkiej Brytanii, Meghan była widziana wychodząc ze SPA w Londynie. Miała na sobie bluzę marki TNA, spodnie marki Adidas, na nogach buty Nike, a na ramieniu torebkę brytyjskiej marki, Mulberry.

Picture

20 maja miał miejsce ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa. Meghan uczestniczyła tylko weselu :

Znalezione obrazy dla zapytania meghan markle pippa middleton wedding in car

Na następne zdjęcia Meghan trzeba było poczekać do 10 czerwca, kiedy była widziana na lotnisku w Texasie. Miała na sobie koszulę J. Crew, na nogach sandałki również tej marki, na ramieniu torbę domu mody Chanel, a kolczyki pochodziły od Birks.

Picture

Następnego dnia, Meghan wzięła udział w ATX Television Festival. Miała na sobie sukienkę marki Club Monaco, a na nogach buty od Stuarta Weitzmana.

Picture

Jeszcze tego samego dnia, Meghan była widziana na lotnisku, skąd udawała się do Toronto. Miała na sobie szorty marki Club Monaco, na ramieniu torbę marki Burberry, a na nogach sandałki od Sarah Flint. 

Picture

26 czerwca była widziana również na lotnisku skąd leciała do Londynu. Miała na sobie sweter marki Everlane, spodnie marki Mother Denim, na nogach balerinki od Chanel, a na ramieniu torbę marki Hat Attack. 

Picture

Po 10 dniach spędzonych w Wielkiej Brytanii, 6 lipca Meghan wróciła do Toronto. Miała na sobie sweter marki Banana Republic, spodnie od Mother Denim, na nogach balerinki Charlotte Olympia, a na ramieniu torbę Goyard.

Picture

5 dni później, razem z przyjaciółmi z planu świętowali wydanie setnego odcinka "Suits". W czasie tego wydarzenia miała na sobie spódnicę od Mishy Nonoo.

Picture

Następne zdjęcia trafiły do nas dopiero 4 sierpnia, w dniu 36 urodzin Meghan, kiedy razem z Harrym zostali zauważeni w Kenii. Meghan miała na sobie buty marki J. Crew i plecak od Everlane.

Picture

Niespełna 2 miesiące później, 23 września trafiły do nas nowe zdjęcia Meghan z ceremonii otwarcia Invictus Games w Toronto. Miała na sobie sukienkę marki Wilfred, oraz kurtkę marki Mackage.

Picture

Następnego dnia, Meghan była widziana na zakupach w Toronto. Miała na sobie sukienkę marki Erdem i balerinki od Sarah Flint.

Picture

Następnego dnia, 25 września miała miejsce historyczna chwila. Harry i Meghan odbyli swoje pierwsze publiczne, oficjalne wystąpienie! Razem oglądali zmagania tenisistów. Na ten dzień, Meghan wybrała koszulę od Mishy Nonoo, spodnie Mother Denim, torbę marki Everlane i kolczyki Zofia Day.

Picture

Kolejną okazją do zobaczenia Meghan była ceremonia zamknięcia Invictus Games, 30 września. Meghan miała wtedy na sobie płaszcz marki Line the Label.

Picture

Przez cały październik nie mieliśmy żadnych nowych zdjęć Meghan. Dopiero 14 listopada została zauważona na planie "Suits" mając na sobie kurtkę marki Soia & Kyo, z torbą Mulberry na ramieniu i butami Kamik na nogach.


Już wtedy wrzało od plotek o zaręczynach Harry'ego i Meghan. Wszystko osiągnęło zenit, kiedy prasa dowiedziała się o sprzedaży domu Meghan w Toronto i zakończeniu współpracy panny Markle z serialem "Suits". Do tego 21 listopada, Meghan została zauważona w Londynie. Miała na sobie sweter marki Smythe, kurtkę marki Line the Label, spodnie Mother Denim, buty od Stuarta Weitzmana i torbę domu mody Prada w ręku.


Po wielu wielu spekulacjach w końcu, 27 listopada ogłoszono zaręczyny pary!

Znalezione obrazy dla zapytania meghan markle engagement

Z całego przedstawionego tutaj okresu od listopada 2016 do listopada 2017 możemy jasno stwierdzić, że w garderobie Meghan przeważał styl casual. Nie ma się co dziwić, ponieważ w tym czasie Meghan była osobą prywatną, taką jak każdy z nas. A czy któraś z nas codziennie chodzi w sukienkach i szpilkach? ;) 

Zapraszam Was jutro i w piątek na kolejne dwa posty o stylu Meghan ! 
Mam nadzieję, że post Wam się podobał :)
Dajcie znać co myślicie w komentarzu ;)
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia ! :)

10 komentarzy :

 1. Zima -płaszcz lub kurtka,czapka,szalik i balerinki lub krótsze spodnie.Mam nadzieję,że się nie przeziębiała. Podziwiam odporność: )
  Kilka stylizacji jest bardzo ładnych,ale nawet worku Meghan wygląda wdzięcznie -nie wiem,jak to robi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda ;) Może w Kanadzie nie ma takich srogich zim? :)

   Usuń
 2. Cudowny post :) ;)
  Bardzo mi sie podoba styl Meg ,poniewaz sama uwielbiam sie ubierac w stylu casual :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze powiedziawszy,to styl Meghan podobał mi się bardziej przed zaręczynami. Kiedy zaczęły się oficjalne wyjścia,to znikoma ilość jej stylizacji mi się podobała. Może po prostu przedobrzyła? Mam jednak nadzieję,że wkrótce wyrobi sobie swój styl księżnej. Jestem ekstremalnie ciekawa stylizacji podczas Royal Tour,a wcześniej chrztu księcia Louisa i ślubu księżniczki Eugenie

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie szkoda,że Harry i Meghan będą na Royal Tour akurat w czasie wizyty króla i królowej Holandii. W UK jest bardzo mało królewskich wizyt,a to tak naprawdę jedyna okazja,żeby zobaczyć Meghan w tiarze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda :/ Ale myślę, że Kate nas nie zawiedzie i nie będziemy mieć tak wielkiego niedosytu ;)

   Usuń
 5. Mam pytanie-jutrzejsze przyjęcie jest popołudniowe czy wieczorne? Na jaką stylizację Meghan możemy liczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że jest to wyjście podobne do tego : https://3.bp.blogspot.com/-G7iMK9MCOJI/Wtjn9-UstuI/AAAAAAABQIo/MNiE4YJzrzAV_N5OrQZzNuA4ri7_IQDhgCLcBGAs/s1600/jwp19.jpg, więc coś bardziej eleganckiego niż na codzień :) Myślę, że możemy liczyć na stylizację w rytm tej powyżej i mam nadzieję, że tak jak wtedy Meghan będzie olśniewać ;)

   Usuń
 6. Oglądałam dziś wszystkie wyjścia Kate i Williama z dziećmi ze szpitala i zastanawiałam się,czy będzie nam dane zobaczyć kiedyś w takiej sytuacji Harrego i Meghan ;) Ale coś czuję,że gdyby zostali rodzicami,to książę będzie już totalnie zakręcony na punkcie ochrony żony i dziecka i nie będzie takich okazji,by zobaczyć ich razem. W sumie trudno się dziwić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że z pewnością doczekamy się takiej sytuacji :) Nie sądzę, że dojdzie do ochrony, takiej wręcz obsesyjnej, że nie będziemy w ogóle mogli zobaczyć mamy i dziecka. Sądzę, że postąpią podobnie jak Kate i William w tej kwestii :)

   Usuń

Zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO, publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Dane są przetwarzane tylko w celu publikacji komentarza.

Catherine and Meghan © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka