Podsumowanie roku 2016

Witajcie !


Dzisiaj post podsumowujący cały rok 2016. Działo się dużo, także wybaczcie, że post jest taki długi :)

Zacznijmy najpierw od strony bloga - który miesiąc obfitował w największą ilość wyświetleń, który post w 2016 był najpopularniejszy ?

Najpopularniejszym postem w 2016 roku był bez konkurencyjnie post z 5 lipca 2016 roku zatytułowany "Nowe zdjęcia George'a i Charlotte z nianią Marią", który możecie przeczytać TUTAJ. Zgromadził on dokładnie 481 wyświetleń. Najpopularniejszy miesiąc to co ciekawe nie kwiecień ani nie wrzesień jakby się mogło spodziewać, a lipiec ! W tym miesiącu wyświetlenia na blogu osiągnęły dokładnie 13,561 wyświetleń ! Miesiącem z największą ilością postów był wrzesień. Postów opublikowanych w 2016 roku (łącznie z tym) było 313.

Co do Kate odbyła w tym roku 140 oficjalnych wyjść, co jest największą ilością odkąd została księżną. Za rokiem 2016 plasuje się rok 2012 i 2014. Teraz po kolei przyjrzymy się oficjalnym wyjściom Kate przez cały kończący się już rok, oraz ku uciesze fanów mody dodam również marki ubrań i linki, gdzie można je kupić ;)

W swoje 34 urodziny, 9 stycznia 2016 roku Kate udała się do St Mary Magdalene Church w Sandringham, aby oddać cześć poległym w setną rocznicę wojny pod Gallipolli w czasie I wojny światowej.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess of cambridge gallipoli

Na tę okazję Kate zdecydowała się założyć komplet od Michaela Korsa, który nie jest już w sprzedaży. Pod spód założyła czarną bluzkę-golf. Do tego czarne kozaki marki Aquatalia - model Rhumba. Stylizację dopełniała czarny toczek od Lock & Company, czarna kopertówka marki Mulberry, kolczyki od Kiki McDonough i rękawiczki Cornelii James dostępne TUTAJ.

Na początku lutego 2016 do sieci trafił film z udziałem Kate w ramach Tygodnia Zdrowia Psychicznego organizacji Place2Be, której Kate jest patronką. 


Kate zdecydowała się założyć komplet od Rebecci Taylor.

Drugim oficjalnym wyjściem Kate w 2016 roku była msza dziękczynna w St. Clement Danes w Westminster z okazji 70-lecia RAF Air Cadets. 


Na tę okazję Kate założyła płaszcz od Alexandra McQueena wykonany na zamówienie. Inspirowany jest płaszczami tym : KLIK i tym : KLIK. Toczek pochodzi od Lock & Company. Buty dobrane przez Kate to Rupert Sanderson, dostępne TUTAJ. Stylizację dopełniała kopertówka od Stuarta Weitzmana, rękawiczki Cornelii James TUTAJ, oraz broszka RAF Air Cadets.

17 lutego na jeden dzień księżna Kate wcieliła się w redaktora Huffington Post. Na tę okazję spotkała się ze stałymi redaktorami magazynu w Kensington Palace.


Kate zdecydowała się założyć koszulę marki Reiss dostępną TUTAJ, spódnicę od Dolce & Gabbana, buty od Stuarta Weitzmana, do tego kolczyki - zawieszki od Kiki McDonough TUTAJ i perły od Annoushka TUTAJ i zegarek od Cartiera TUTAJ.

Kolejne wyjście Kate miało miejsce dzień później. Wtedy w Anglesey książęca para zawitała na The Search and Rescue Force Disbandment Parade.


Na tę okazję Kate po raz trzeci założyła płaszcz od LK Bennett, model Ami. Do tego brązowy toczek od Lock & Company. Buty pochodzą od Russell & Bromley. Stylizację dopełniała kopertówka od Emmy London TUTAJ, kolczyki od Mappin & Webb TUTAJ, zegarek od Cartiera TUTAJ i rękawiczki ponownie od Cornelii James TUTAJ.

24 lutego Kate jako hrabina Strathearn udała się do Szkocji. 

©James Whatling / Splash News

Tam po raz drugi założyła płaszcz od SportMax, pod spód czarny golf i spódnicę w małą kratkę od Le Kilt. Buty pochodzą od Stuarta Weitzmana. Kopertówka to czarna Mulberry. Z biżuterii, Kate założyła kolczyki od Kiki McDonough i srebrny zegarek od Cartiera TUTAJ.

Drugą częścią wizyty Kate w Szkocji były zajęcia sportowe.

Andrew Milligan/WPA Rota/Nunn Syndication/Polaris

Na tę okazję Kate założyła sportowy top od Nike, spodnie marki Monreal London TUTAJ, buty Asics TUTAJ, kolczyki Kiki McDonough i zegarek od Cartiera TUTAJ.

10 marca książęca para odbyła wyjście związane ze zdrowiem psychicznym. Spotkali się z dziećmi i osobami starszymi.

Pool / i-Images / Polaris

© Arthur Edwards/NMA Rota/Nunn Syndication/Polaris

Tego dnia Kate założyła zielony płaszcz marki Erdem, pod spód sukienkę od Jonathana Saundersa, do tego buty od Stuarta Weitzmana, kopertówkę od Russell & Bromley TUTAJ i zegarek od Cartiera TUTAJ

Kolejne wyjście Kate miało miejsce w siedzibie XLP w Londynie. 

©Stephen Lock / i-Images

Kate zdecydowała się wtedy założyć zestaw od Eponine London, do tego buty od Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówkę od Russell & Bromley TUTAJ i kolczyki od Kiki McDonough TUTAJ

14 marca miało miejsce coroczne święto - Commonwealth Day. 

She also wore an unusually large hat by 90-year-old John Boyd, a new milliner for her, based in Knightsbridge

Na tę okazję Kate założyła płaszcz Erdem z nowej kolekcji, kapelusz od Johna Boyda, buty Ruperta Sandersona TUTAJ i kopertówkę od Emmy London TUTAJ.

Ostatnie samodzielne wyjście Kate przed Royal Tour do Indii i Bhutanu miało miejsce 18 marca. Wtedy Kate otworzyła nowy sklep East Anglia Children's Hospices w Norfolk.

The royal cuts the ribbon to officially open the store before taking a look inside

Tego dnia Kate po raz kolejny założyła płaszcz od M Missoni, buty od Prady, kopertówkę od Russell & Bromley i zegarek od Cartiera TUTAJ.

6 kwietnia, na cztery dni przed Royal Tour Kate i William spotkali się z młodzieżą z Indii i Bhutanu mieszkającymi w Wielkiej Brytanii w Pałacu Kensington.

Prince William, Duke of Cambridge and Catherine, Duchess of Cambridge attend a reception ahead of their tour of India and Bhutan at Kensington Palace on April 6, 2016 in London, England.

Na tę okazję Kate wystąpiła w sukience od Saloni London TUTAJ, butach od Ruperta Sandersona TUTAJ i kolczykach od Cassandry Goad TUTAJ.

Pierwszego dnia podróży do Indii i Bhutanu Kate zdecydowała się założyć zestaw od Alexandra McQueena, do tego buty od LK Bennett TUTAJ, kopertówkę od Russell & Bromley TUTAJ i kolczyki Cassandry Goad TUTAJ.

Katarzyna, księżna Cambridge i książę William, książę Cambridge leżał wieniec na Taj Hotel, sceną ataków terrorystycznych w Bombaju w dniu 10 kwietnia 2016 roku w Bombaju, w Indiach.

Po południu Kate zmieniła ubranie. Założyła sukienkę od Anity Dongre TUTAJ, do tego buty Monsoon i kolczyki od Acessorize.

Katarzyna, księżna Cambridge gra w krykieta podczas wizyty spotkać dzieci z Magiczny autobus, Childline i drzwi, trzech organizacji pozarządowych, w charakterystycznym ziemi rekreacyjnej Mumbai, Oval Majdanie podczas królewskiej wizyty w Indiach i Bhutanu w dniu 10 kwietnia 2016 w Mumbai, Indie.

Na wieczorny bankiet Kate założyła suknię od Jenny Packham, buty od Prady, kopertówkę od Jenny Packham do kompletu z sukienką i kolczyki od Amrapali.

Catherine, Duchess of Cambridge and Prince William, Duke of Cambridge arrive for a Bollywood Inspired Charity Gala at the Taj Mahal Palace Hotel during the royal visit to India and Bhutan on April 10, 2016 in Mumbai, India.

Drugiego dnia Kate założyła sukienkę od Emilii Wickstead, buty od Ruperta Sandersona, kopertówkę od Mulberry i ponownie kolczyki od Cassandry Goad TUTAJ.

Catherine, Duchess of Cambridge and Prince William, Duke of Cambridge visit India Gate Memorial where they laid a wreath to honour the soldiers from Indian regiments who served in World War I, on April 11, 2016 in New Delhi, India.

Wieczorem odbyło się Garden Party, na które Kate założyła zestaw od Temperley London, buty od Gianvito Rossi i kopertówkę Prady.

Katarzyna, księżna Cambridge i książę William, książę Cambridge uczestniczyć garden party świętuje 90. urodziny Królowej w dniu 11 kwietnia 2016 roku w New Delhi, Indie.

Następnego dnia książęca para spotkała się z hinduskimi dziećmi.

Relaxed: Kate wore flat cream pumps underneath a long burgundy ethnic style dress with a belt tied around the middle

Na tę okazję Kate wybrała sukienkę od Glamorous TUTAJ, buty Russell & Bromley TUTAJ i kolczyki od Acessorize.

Tego samego dnia odbyło się spotkanie z premierem.

Katarzyna, księżna Cambridge spełnia premier Indii Narenda Modi w New Delhi, Hyderabad Domu w dniu 12 kwietnia 2016 roku w New Delhi, Indie. Książę i księżna Cambridge są na tygodniową wycieczkę Indie i Bhutan biorąc w Bombaju, Delhi, Assam, Bhutanu i Agra.

Wtedy Kate założyła sukienkę marki Temperley London TUTAJ, buty i kopertówkę LK Bennett (buty) TUTAJ i kolczyki Kiki McDonough.

Wieczorem Kate i William brali udział w Kaziranga Festival. 

Catherine, Duchess of Cambridge watches dancing by the fireside during a Bihu Festival Celebrationat Diphlu River Lodge on day 3 of the royal visit to India and Bhutan on April 12, 2016 in Kaziranga, India. The Duke and Duchess of Cambridge are on a week-long tour of India and Bhutan taking in Mumbai, Delhi, Assam, Bhutan and Agra.

Na tę okazję Kate wybrała sukienkę od Anny Sui i buty Pied a Terre.

Na wizytę w Kaziranga National Park, Kate wybrała strój typowo casual'owy.

Prince William, Duke of Cambridge and Catherine, Duchess of Cambridge visit Kaziranga National Park for an open air Jeep safari on April 13, 2016 in Guwahati, India.

Koszula Kate pochodzi od RM Williams, spodnie są od Zary, buty Sebago TUTAJ, szalik (nie widoczny na tym zdjęciu) od Flora TUTAJ i kolczyki od Kiki McDonough.

Tego samego dnia książęca para udała się do pobliskiej wioski.

Katarzyna, księżna Cambridge odwiedza Pan Bari osadę rolniczą w Kaziranga Parku Narodowego w dniu 4 królewskiej wizyty w Indiach i Bhutanu w dniu 13 kwietnia 2016 roku w Kaziranga w Indiach. Książę i księżna Cambridge są na tygodniową wycieczkę Indie i Bhutan biorąc w Bombaju, Delhi, Assam, Bhutanu i Agra.

Wtedy Kate założyła sukienkę z TopShopu i buty Pied a Terre.

Podczas podróży do Bhutanu książęca para zatrzymała się w Diphlu River Lodge. 


Kate zdecydowała się na sukienkę od Tory Burch i buty LK Bennett TUTAJ.

Na oficjalne powitanie w Bhutanie Kate założyła po raz drugi płaszcz od Emilii Wickstead, buty TUTAJ i kopertówkę LK Bennett, oraz kolczyki marki Brora.

Fashion favourite: Kate opted for a pale gold coat dress by designer Emelia Wickstead for her flight from India today

Na przyjęcie z parą królewską Kate założyła tradycyjny strój składający się z topu od Paul & Joe i spódnicy od Kelzana Wangmo. Do tego buty od LK Bennett TUTAJ i kolczyki od Kiki McDonough TUTAJ.

Katarzyna, księżna Cambridge uczęszcza uroczyste powitanie i publiczność na TashichhoDong w dniu 14 kwietnia 2016 roku w Thimphu, Bhutan.

Tego samego dnia wieczorem odbył się bankiet na cześć pary królewskiej i przybyłych gości w postaci Kate i Williama.

The Duchess chose a Tory Burch dress with intricate floral embroidery with thigh-high splits and red bead embellishment on the neckline

Na tę okazję Kate zdecydowała się na suknię od Tury Burch, szpilki od Gianvito Rossi, ponownie kolczyki od Brory i szal od Pickett London.

Następnego dnia Kate i William rozpoczęli dzień bardzo intensywnie wspinając się po górach, aby odwiedzić Tiger's Nest Monastery.

Prince William, Duke of Cambridge and Catherine, Duchess of Cambridge trek up to Tiger's Nest during a visit to Bhutan on the 15th April 2016 in Thimphu, Bhutan. The Royal couple are visiting Bhutan as part of a week long visit to India and Bhutan that has taken in cities such as Mumbai, Delhi, Kaziranga, Bhutan and Agra.

Wtedy Kate założyła koszulę od Jaeger, spodnie z Zary, kamizelkę Really Wild Clothing, kozaki od Penelope Chilvers TUTAJ i kolczyki od Kiki McDonough.

Wieczorem ponownie odbył się bankiet, tym razem bez pary królewskiej.

Catherine, Duchess of Cambridge attends a reception celebrating UK and Bhutanese friendship and cooperation at the Taj Hotel on April 15, 2016 in Thimphu, Bhutan. The Royal couple are visiting Bhutan as part of a week long visit to India and Bhutan that has taken in cities such as Mumbai, Delhi, Kaziranga, Bhutan and Agra.

Tamtego wieczoru Kate założyła suknię od Beulah London TUTAJ, ponownie szpilki od Gianvito Rossi i kolczyki od Cassandry Goad TUTAJ.

Kolejnego ranka Bhutanie odbyło się pożegnanie książęcej pary.

Książę William, książę Cambridge Catherine, księżna Cambridge żegnają w Paro lotniska przed wejściem ich lot do Agry ich wizycie w Taj Mahal w dniu 16 kwietnia 2016 roku w Paro, Bhutan. Królewska para jest na ostatni dzień tygodniowej wizyty w Indiach i Bhutanie, która miała w miastach takich jak Bombaj, Delhi, Kaziranga, Thimphu i Agra.

Wtedy Kate założyła zestaw od Alexandra McQueena, szpilki TUTAJ i kopertówkę od LK Bennett, oraz kolczyki od Kiki McDonough.

Podczas wizyty w Agrze, już na terenie Indii  Kate zdecydowała się założyć sukienkę od Naeem Khan i ponownie szpilki od LK Bennett TUTAJ.

Katarzyna, księżna Cambridge odwiedza Taj Mahal w dniu 16 kwietnia 2016 roku w Agrze, w Indiach.

Po powrocie do Wielkiej Brytanii pierwszym wyjściem książęcej pary po Royal Tour było spotkanie z parą prezydencką USA - Barackiem i Michelle Obama.

Książę Harry, prezydent USA Barack Obama, pierwsza dama Michelle Obama, książę William, książę Cambridge i Catherine, księżna Cambridge stanowią gdyż uczestniczyć w kolacji w Pałacu Kensington w dniu 22 kwietnia 2016 w Londynie, w Anglii.

Na tę okazję Kate założyła sukienkę od LK Bennett, szpilki od Ruperta Sandersona TUTAJ i zestaw biżuterii od G. Collins & Sons.

Pod koniec kwietnia książęce trio uruchomiło również swoją nową kampanię "Heads Together", której działalność inaugurował krótki filmik.


Kate wystąpiła w swetrze od J Crew, jeansach z Zary, butach marki Monsoon i kolczykach od Kiki McDonough. Ponadto założyła na głowę niebieską opaskę z nazwą kampanii.

Pierwszym wyjściem Kate w maju było otworzenie Hampton Court Park dla dzieci. Po tym księżna odwiedziła Anna Freud Centre i pojawiła się na wystawie "Vogue 100 : A Century of Style" w National Portrait Gallery.

Catherine, Duchess of Cambridge opens The Magic Garden at Hampton Court Palace on May 4, 2016 in London, England.The Duchess Of Cambridge leaving a lunch in Support of the Anna Freud Centre����on May 4, 2016 in London, England.The Duchess of Cambridge visits the 'Vogue 100: A Century Of Style' exhibition at National Portrait Gallery on May 4, 2016 in London, England. The Duchess appears on the cover of the centenary issue in June 2016.

Tego dnia Kate założyła płaszcz Michaela Korsa, pod spód sukienkę od Roksandy, buty TUTAJ i kopertówkę TUTAJ od LK Bennett, biżuterię od Mappin & Webb TUTAJ (kolczyki) i TUTAJ (naszyjnik) , oraz zegarek od Cartiera TUTAJ.
Na wizytę w National Portrait Gallery, Kate przebrała się w sukienkę od Alexandra McQueena i zmieniła biżuterię na tę od Monici Vinader.

15 maja rozpoczęły się obchody 90 urodzin Królowej Elżbiety II.

Katarzyna, księżna Cambridge w Queen w 90. Obchody urodzin w Royal Windsor Horse Show w dniu 15 maja 2016 w Windsor, Anglia.

Na tę okazję Kate założyła sukienkę od Dolce & Gabbana, płaszczyk z Zary i kopertówkę Prady.

Następnego dnia odbyła pierwsze wyjście związane z kampanią "Heads Together".

Catherine, Duchess of Cambridge attends the launch of Heads Together Campaign at Olympic Park on May 16, 2016 in London, England.

Wtedy Kate założyła koszulę od Goat TUTAJ, spódnicą Banana Republic TUTAJ, szpilki od Ruperta Sandersona TUTAJ i kopertówkę LK Bennett.

Następne wyjście Kate było związane z jej patronatem nad 1851 Trust. Księżna udała się do Portsmouth, aby obejrzeć postępy młodzieży.

Katarzyna, księżna Cambridge odwiedza Ben Ainslie Racing i 1851 ufność w dniu 20 maja 2016 roku w Portsmouth, Anglia.Sir Ben Ainslie and Catherine, Duchess of Cambridge prepare to board a Land Rover BAR team training catamaran before running a training circuit on the Solent on May 20, 2016 in Portsmouth, England.

Tego dnia Kate po raz kolejny założyła zestaw od Alexandra McQueena, buty od Ruperta Sandersona TUTAJ i kopertówkę od Jaeger. Potem Kate przebrała się bardziej na sportowo. Założyła kurtkę od Henriego Lloyda TUTAJ i spodnie od Columbia Sportswear TUTAJ. Podczas opuszczania Portsmouth Kate ponownie się przebrała. Tym razem w sweter od Ralpha Laurena, spodnie z Zary i buty marki Adidas.

3 dni później Kate udała się na Chelsea Flower Show.

Katarzyna, księżna Cambridge uczęszcza Chelsea Flower Show naciśnij dni w Royal Hospital Chelsea w dniu 23 maja 2016 roku w Londynie, w Anglii. Prestiżową ogrodniczego pokaż zawiera setki stoisk targowych i ogrodów.

Wtedy Kate założyła płaszcz od Catherine Walker, buty TUTAJ i kopertówkę TUTAJ od LK Bennett i kolczyki od Kiki McDonough. 

Na Garden Party Kate po raz drugi założyła kreację z chrzcin księcia George'a od Alexandra McQueena, toczek od Jane Taylor, buty od Gianvito Rossi, kopertówkę LK Bennett TUTAJ i kolczyki od Kiki McDonough TUTAJ i Annoushka TUTAJ.

Katarzyna, księżna Cambridge wita gości uczęszczających garden party w Buckingham Palace w dniu 24 maja 2016 roku w Londynie, w Anglii.

Kolejnym wyjściem Kate była gala z okazji 40-lecia warsztatu SportsAid, którego jest patronką.

Kate chats to an aide as she prepared to greet guests at the reception in Kensington Palace's gardens

Na tę okazję Kate założyła suknię od Rolanda Moureta, buty od Gianvito Rossi, kopertówkę z Prady i kolczyki Cartiera. 

Nazajutrz odbyła się msza dziękczynna w Katedrze Świętego Pawła za 90 urodziny Królowej Elżbiety II.

 National Service Of Thanksgiving To Celebrate The Queen's 90th Birthday : News Photo

Na tę okazję Kate założyła płaszcz od Catherine Walker, toczek od Jane Taylor, buty od Gianvito Rossi i kopertówkę od LK Bennett TUTAJ.

Corocznym wyjściem w kalendarzu Kate jest Trooping The Colour. W tym roku nadzwyczajne nie tylko z okazji 90 urodzin monarchini, ale i debiut księżniczki Charlotte na balkonie Pałacu Buckingham.

Trooping The Colour 2016 : News Photo

Tego dnia Kate po raz drugi założyła kreację ze chrzcin Charlotte od Alexandra McQueena, do tego kapelusz od Philipa Treacy TUTAJ, kolczyki marki Balenciaga i naszyjnik Mappin & Webb TUTAJ.

Następnego dnia odbyło się The Patron's Lunch, czyli obiad dla przedstawicieli wszystkich organizacji, którym patronuje Królowa Elżbieta II.

The Patron's Lunch To Celebrate The Queen's 90th Birthday : News Photo

Wtedy Kate sięgnęła po sukienkę marki Roksanda, buty TUTAJ i kopertówkę TUTAJ LK Bennett i biżuterię marki Mappin & Webb TUTAJ (kolczyki) i TUTAJ (naszyjnik).

Nazajutrz w Windsorze odbywało się przyjęcie z okazji przyznania Orderu Podwiązki.

Order Of The Garter Service : News Photo

Tego dnia Kate w płaszczu od Catherine Walker, toczku od Lock & Company, butach Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówce od Alexandra McQueena, swoich ślubnych kolczykach, królewskiej bransoletce i naszyjniku Mappin & Webb TUTAJ zjawiła się w Windsorze i gratulowała kawalerom.

Następnego dnia Kate i William udali się do ambasady USA w Londynie, aby złożyć kondolencje odnośnie zamachu w Orlando.


Na tę okazję Kate założyła sukienkę od Tory Burch, marynarkę Ralpha Laurena, buty Stuarta Weitzmana i kolczyki Kiki McDonough. 

Tego samego w Irlandii Północnej odbywało się Garden Party, na którym uczestniczyła książęca para.


Na tę okazję założyła po raz kolejny płaszcz od Malene Birger, toczek od Lock & Company, buty TUTAJ i kopertówkę TUTAJ LK Bennett i kolczyki Kiki McDonough.

Nazajutrz Kate i William brali udział w Royal Ascot. 

Royal Ascot - Day 2 : News Photo

Kate po raz drugi założyła swoją sukienkę od Dolce & Gabbana, kapelusz od Jane Taylor TUTAJ, buty od Gianvito Rossi, kopertówkę od LK Bennett i kolczyki od Robinsona Pelhama. 

Kilka dni później Kate ponownie brała udział w gali.

The Duke And Duchess Of Cambridge Attend Gala Dinner To Support East Anglia's Children's Hospices' Nook Appeal : News Photo

Była ubrana w suknię od Jenny Packham, buty od LK Bennett TUTAJ i kopertówkę Prady.

Ostatniego dnia czerwca odbyły się obchody 100 rocznicy bitwy nad Sommą we Francji.

Royal Family Attend The Somme Centenary Commemorations In France : News Photo

Tego dnia Kate była ubrana w płaszcz Missoni, toczek Lock & Company, buty Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówkę Mulberry i kolczyki Balenciaga.

Następnego dnia również we Francji Kate była ubrana w sukienkę od Jenny Packham, kapelusz od Lock & Company TUTAJ, ponownie buty Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówkę Mulberry i kolczyki od Kiki McDonough TUTAJ i Annoushka TUTAJ.

Somme Centenary Commemorations In France : News Photo

Następne wyjście Kate odbyło się w Natural History Museum. Odbywała się wtedy gala, na której Kate wręczyła nagrodę dla najlepszego muzeum.

The Duchess Of Cambridge Presents The Art Fund Museum Of The Year 2016 Prize : News Photo

Była ubrana w sukienkę od Barbary Casasoli, buty od Schutza TUTAJ i kolczyki Soru Baroque TUTAJ.

Na pierwsze wyjście na Wimbledon, Kate była ubrana w sukienkę od Roksandy, buty od Ruperta Sandersona, torbę Victorii Beckham i kolczyki Soru Baroque TUTAJ.

Day Ten: The Championships - Wimbledon 2016 : News Photo

Na Air Tatoo w towarzystwie księcia George'a, Kate ubrana była po raz kolejny w sukienkę od Stelli McCartney, marynarkę od Smythe TUTAJ, buty od LK Bennett TUTAJ, i kolczyki Kiki McDonough.

The Duke & Duchess Of Cambridge Visit The Royal International Air Tattoo : News Photo

Na finały Wimbledonu Kate była ubrana w sukienkę od Alexandra McQueena, buty od Gianvito Rossi i kopertówkę LK Bennett.

Celebrities Attend Wimbledon : News Photo

Na ponowne wyjścia w Portsmouth Kate ponownie zdecydowała się na stroje casual.

Duke And Duchess Of Cambridge At America's Cup World Series : News PhotoDuke And Duchess Of Cambridge At America's Cup World Series : News PhotoAmerica's Cup World Series : News Photo

Miała na sobie koszulkę polo od Henriego Lloyda TUTAJ, spodnie z Zary, buty Monsoon, potem Adidas TUTAJ, kurtkę od Henriego Lloyda TUTAJ i kolczyki od Kiki McDonough.

Pod koniec sierpnia książęca para po wakacjach wróciła do oficjalnych obowiązków i udała się do Luton.

The Duke & Duchess Of Cambridge Visit Luton : News Photo

Wtedy Kate zdecydowała się na cały outfit od LK Bennett TUTAJ (buty) i TUTAJ (kopertówka).

Następnego dnia Kate ponownie wybrała LK Bennett (sukienka i kopertówka TUTAJ), buty od Gianvito Rossi, kolczyki od Kiki McDonough i zegarek od Cartiera TUTAJ.

The Duchess showed off her impeccable style sense, and her toned physique, in the chic dress

1 i 2 września książęca para przebywała w Kornwalii.

Pierwszego dnia Kate ubrana była w sukienkę od Lela Rose TUTAJ, buty Monsoon, kopertówkę LK Bennett, kolczyki od Kiki McDonough TUTAJ i zegarek Cartiera TUTAJ.

The Duchess looked the picture of elegance in a pale pink dress by Lela Rose as she arrived in Cornwall with William this morning

Drugiego dnia Kate ubrała się bardziej casualowo w top z H&M, marynarkę Smythe TUTAJ, spodnie GAP, buty Monsoon i kopertówkę LK Bennett.

Kate teamed her outfit with the same nude wedges from Monsoon and box clutch she sported yesterday 

Kilka dni później książęca para udała się do Essex.

The Duke & Duchess Of Cambridge Visits Stewards Academy With Heads Together : News Photo

Tam Kate ubrana była w sukienkę marki Altuzarra, buty TUTAJ i kopertówkę TUTAJ LK Bennett i biżuterię Mappin & Webb TUTAJ (kolczyki) i TUTAJ (naszyjnik).

24 września rozpoczęło się Royal Tour do Kanady.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Victoria, British Columbia : News Photo

Wtedy o 1.00 w nocy naszego czasu Kate ubrana w sukienkę Jenny Packham, toczek Lock & Company, buty Gianvito Rossi, kopertówkę LK Bennett TUTAJ i kolczyki G.Collins & Sons TUTAJ zawitała do Kanady.

Następnego dnia Kate zdecydowała się na sukienkę od Alexandra McQueena, buty Russell & Bromley TUTAJ, kopertówkę Miu Miu i zegarek Cartiera TUTAJ.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge : News Photo

Trzeciego dnia podróży Kate była ubrana w dwie stylizacje.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Bella Bella And Victoria, British Columbia : News Photo

Najpierw była ubrana w koszulę z TopShopu, sweter z Jigsaw, kurtkę marki Holland & Holland, spodnie z Zary, buty od Penelope Chilvers TUTAJ i kolczyki Pippa Small TUTAJ.

Wieczorem odbył się bankiet.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Bella Bella And Victoria, British Columbia : News Photo

Kate założyła sukienkę Preen by Thorton Bregazzi TUTAJ, buty Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówkę od Jenny Packham i kolczyki Soru Baroque TUTAJ.

Następnego dnia Kate założyła sukienkę od Dolce & Gabbana, buty TUTAJ i kopertówkę TUTAJ od LK Bennett, kolczyki Monici Vinader TUTAJ i zegarek od Cartiera TUTAJ.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Kelowna, British Columbia And Whitehorse, Yukon : News Photo

Potem Kate założyła płaszcz marki Hobbs.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Whitehorse And Carcross, Yukon : News Photo

Kolejnego dnia Kate założyła płaszcz od Caroliny Herrery, buty marki Tod's, kopertówkę marki Mulberry, kolczyki Kiki McDonough TUTAJ i Annoushka TUTAJ, oraz zegarek Cartiera TUTAJ.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Whitehorse And Carcross, Yukon : News Photo

Potem Kate przebrała się w kurtkę marki Sentaler TUTAJ, spodnie z Zary, buty R. Soles TUTAJ, kolczyki od Shelley MacDonald TUTAJ i zegarek Cartiera TUTAJ.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Whitehorse And Carcross, Yukon : News Photo

Piątego dnia podróży odbyło się przyjęcie dla dzieci w Goverment House.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess of cambridge chloe

Kate ubrana była w sukienkę marki See by Chloe, buty Monsoon, pasek Acne Studio i kolczyki Kiki McDonough. 

Następnego dnia Kate była ubrana cały dzień casualowo.

Zdecydowała się założyć koszulę Somerset by Alice Temperley TUTAJ, spodnie z Zary, marynarkę Smythe TUTAJ, buty R. Soles TUTAJ i kolczyki Kiki McDonough. 

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Haida Gwaii, British Columbia : News Photo

Potem zdjęła marynarkę i na koszulę założyła sweter marki Really Wild Clothing TUTAJ

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Haida Gwaii : News Photo

Ostatniego dnia podróży Kate założyła top z H&M, marynarkę i spodnie z Zary, buty z J Crew, kolczyki Kiki McDonough TUTAJ i Annoushka TUTAJ, oraz naszyjnik marki Asprey London.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Victoria : News Photo

Potem Kate zdjęła marynarkę i zmieniła buty. Założyła kurtkę od Troy London i buty marki Superga.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Victoria : News Photo

Tego samego dnia książęca para opuszczała Kanadę.

Kate założyła płaszcz Catherine Walker, buty LK Bennett TUTAJ, oraz kolczyki Kiki McDonough TUTAJ i Annoushka TUTAJ.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Victoria, British Columbia : News Photo

Kilka dni później książęca para odbyła swoje pierwsze oficjalne wyjście po Royal Tour.

The Duke & Duchess Of Cambridge And Prince Harry Celebrate World Mental Health Day With Heads Together : News Photo

Wtedy Kate założyła sukienkę od Kate Spade, buty Gianvito Rossi, kopertówkę LK Bennett TUTAJ i kolczyki Kiki McDonough TUTAJ i TUTAJ.

Następnego dnia Kate udała się z wizytą do Holandii.

The Duchess of Cambridge Visits The Netherlands : News Photo

Na tę okazję Kate założyła zestaw od Catherine Walker, buty od Gianvito Rossi i kopertówkę LK Bennett TUTAJ.

3 dni później Kate i William udali się do Manchesteru.

The Duke & Duchess Of Cambridge Visit Manchester : News Photo

Kate założyła płaszcz marki Erdem, buty Ruperta Sandersona TUTAJ, kopertówkę LK Bennett i kolczyki od Oscara de la Renty.

4 dni później Kate udała się do Pałacu Buckingham, aby zobaczyć się z medalistami Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Znalezione obrazy dla zapytania duke and duchess of cambridge teen heroes

Na tę okazję Kate założyła sukienkę od Alexandra McQueena, buty od Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówkę Miu Miu i kolczyki Soru Baroque TUTAJ.

Pierwszym wyjściem Kate w listopadzie była premiera filmy "A Street Cat Named Bob".

BRITAIN-ROYALS : News Photo

Na tą okazję Kate wybrała suknię od Self Portrait, buty Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówkę Mulberry i kolczyki Oscara de la Renty.

Następnego ranka Kate odbyła niezapowiedziane wyjście.


Kate była ubrana w płaszcz od Mulberry, czarny golf, spódnicę od Dolce & Gabbana, buty od Stuarta Weitzmana, kopertówkę Mulberry i kolczyki Kiki McDonough TUTAJ i Annoushka TUTAJ.

Kolejnym corocznym wyjściem Kate jest Festival of Remembrance.

Royal British Legion Festival of Remembrance At The Royal Albert Hall : News Photo

Na tę okazję Kate wybrała płaszcz marki Temperley London, buty Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówkę marki Mascaro i kolczyki Oscara de la Renty.

Następnego dnia odbyły się obchody Remembrance Sunday.


Tego dnia Kate ponownie wybrała płaszcz od Diane von Furstenberg i kapelusz od Johna Boyda.

Kilka dni później Kate ponownie nas zaskoczyła niezapowiedzianym wyjściem. Wtedy Kate udała się do Natural History Museum.

Royal visit to the Natural History Museum : News Photo

Ubrana była w sukienkę od LK Bennett, buty od Hugo Boss TUTAJ i kolczyki Kiki McDonough.

Tego samego dnia wieczorem odbyła się gala Place2Be.

The Duchess Of Cambridge Attends Place2Be Wellbeing In Schools Awards : News Photo

Kate wybrała na nią czarną wersję sukienki z Kanady, Preen by Thorton Bregazzi, buty od Prady, kopertówkę Mulberry i pasek od Temperley London. 

Kilka dni później odbyła się msza upamiętniająca księcia Westminsteru, w której uczestniczyli Kate i William.


Byłą ubrana w płaszcz od Alexandra McQueena, kapelusz od Johna Boyda, buty Gianvito Rossi TUTAJ i kopertówkę Mascaro.

Na początku grudnia odbyło się Annual Diplomatic Reception, na które Kate założyła suknię od Jenny Packham i kopertówkę Mulberry.


15 grudnia Kate spotkała się ze skautami z okazji ich 100 - lecia w Wielkiej Brytanii.

The Duchess Of Cambridge Attends A Cub Scout Pack Meeting To Celebrate 100 Years Of Cubs : News Photo

Była ubrana w sweter od Iris & Ink, spodnie z Zary, buty Really Wild Clothing TUTAJ i kolczyki od Kiki McDonough. 

Ostatnią oficjalną okazją do zobaczenia książęcej pary w 2016 roku było spotkanie z wolontariuszami kampanii Heads Together.

The Duke And Duchess Of Cambridge & Prince Harry Attend The Mix Christmas Party : News Photo

Podczas spotkania Kate była ubrana w sukienkę Vanessy Seward, buty Gianvito Rossi TUTAJ, kopertówkę Mulberry, kolczyki od Catherine Zoraida TUTAJ i pasek od Alexandra McQueena.

Kilka dni później odbył się przedświąteczny obiad u Królowej Elżbiety II i jedyne co udało się zidentyfikować do płaszcz od Stelli McCartney i kolczyki od Kiki McDonough TUTAJ.

Książęca rodzina i książe Harry w drodze na Przedświąteczny obiad u Królowej Elżbiety II w Pałacu Buckingham (AKTUALIZACJA - NOWE ZDJĘCIe CHARLOTTE)

Ostatnią okazją do zobaczenia Kate w 2016 roku była msza bożonarodzeniowa w Bucklebury.

The Middleton Family Attend Church On Christmas Day : News Photo

Kate ubrana była w płaszcz marki Hobbs, buty od Tod's, kopertówka marki Mulberry i futerko od ASOS.

Mam nadzieję, że post wam się podobał i cieszę się, że spędziliśmy ten rok razem, za co serdecznie wam dziękuję !
Pozdrawiam i życzę miłego dnia i szczęśliwego Nowego Roku ! :)

6 komentarzy :

 1. Wszystkie stylizacje podobają mi się oprócz tych, które postarzają Kate

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post. Bardzo się napracowalas

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsza to Święto Orderu Podwiązki i przylot do Kanady. Wiele stylizacji powtórzyła z poprzednich lat. Może zrobisz post z zestawieniem stylizacji więcej niż raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny pomysł, na pewno taki post się pojawi :)

   Usuń
 4. Naliczyłam przynajmiej 27 stylizacji z poprzednich lat, nie licząc tych co powtórzyła w jednym roku te same.

  OdpowiedzUsuń

Zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO, publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Dane są przetwarzane tylko w celu publikacji komentarza.

Catherine and Meghan © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka